کانال تلگرام
مهندس دربندی دکتر هادی شکری سایت کنکور سبز

فیلم های دروس رسمی دبیرستان و پیش دانشگاهی‎
بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

شیمی دبیرستان ریاضی برای ریاضی-فیزیک ریاضی برای علوم تجربی
هندسه دبیرستان حساب دیفرانسیل و انتگرال زیست شناسی دوم دبیرستان
فیزیک دبیرستان ریاضی عمومی پیش دانشگاهی زیست شناسی سوم دبیرستان
فیزیک پیش دانشگاهی هندسه تحلیلی پیش دانشگاهی زیست شناسی پیش دانشگاهی
دکتر امینیان موسسه یوتیران
فرادرس
اپلیکیشن قبولی
مهندس دربندی
  • استاد : konkuru

  • مقطع : دبیرستان

  • حجم جزوه : 1

  • تاریخ : ۹۴/۰۹/۰۲

  • تعداد بازدید : 211

  • نظرات : ۰

  • نویسنده : amin94

تا 15 تیر نتایج اعتراضات دانش آموزان به نمرات اعلام می شود

با توجه به پایان امتحانات نهایی و اعلام نتایج عبدالرسول عمادی اظهار داشت :‌  در مرحله رسیدگی به اعتراضات دانش‌ آموزان هستیم که نتایج اعتراضات دانش‌ آموزان  تا ۱۵ تیر اعلام می‌شود و نمرات نهایی شده و در سامانه مربوطه ثبت خواهد شد.
وی افزود: پس از ثبت نمرات امتحانات نهایی در سامانه،‌ اقدام به تحلیل نتایج می‌کنیم و بر این اساس نمرات دانش آموزان در سال ۹۴ با سال ۹۳ مقایسه می‌شود و برای این کار، جداولی را تهیه کرده‌ایم که وضعیت هر استان، شهرستان، منطقه و مدرسه را مقایسه کرده و میزان افت و خیز هر منطقه‌ای مشخص می‌شود. پس از آن اعلام خواهیم کرد که وضعیت هر منطقه در مقایسه با سال گذشته چه تغییری کرده است.
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: تحلیل نمرات امتحانات نهایی برای نخستین بار در کشور انجام می‌شود. در سال ۹۲ اطلاعات جمع آوری شده از استان‌ها را در اختیار نداشتیم که در سال ۹۳ موفق به جمع آوری این اطلاعات شدیم و این روند از این به بعد ادامه خواهد داشت.
عمادی ادامه داد: با تحلیل نمرات امتحانات نهایی مشخص می‌شود که در هر درس، شاخه و رشته تحصیلی و در هر شهرستان،‌منطقه و مدرسه در سال تحصیلی جاری چه وضعیتی حاکم بوده و آن را با سال گذشته مقایسه خواهیم کرد. البته تمایز زیاد است چرا که دانش‌آموز امسال نسبت به سال گذشته متفاوت بوده و سوالات نیز متفاوت است.
وی بیان کرد:‌با تحلیل نمرات امتحانات نهایی می‌توان وضعیت کلی منطقه، استان و کشور را به دست آورد و این تحلیل در اختیار برنامه‌ریزان کلان، ملی و استانی قرار می‌گیرد تا مشخص شود وضعیت دانش‌آموزان رو به بهبود است یا عقب‌گرد.
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در پایان یادآور شد:‌دانش‌آموزان پیش دانشگاهی که در امتحانات خرداد و شهریور موفق به کسب نمره قبولی نشوند مجدد باید در امتحانات دی ماه شرکت کنند.

دسته بندی

اخبار دبیرستان
مهندس دربندی دکتر هادی شکری موسسه یوتیران کنکور سبز موسسه یوتیران
موسسه یوتیران

بخش دانلود

رمز فایل : www.konkuru.ir
منبع : www.konkuru.ir
فرمت فایل : pdf

مطالب مرتبط

کمی درباره مدیر