کانال تلگرام
حرف آخر آفبا بانک کتاب پایتخت دکتر کاویانی دکتر امینیان
اپلیکیشن قبولی
کانال تلگرام مکتبستان
کانال تلگرام مکتبستان

  • استاد : عادل آخکندی

  • مقطع : کنکور

  • حجم جزوه :

  • تاریخ : ۹۴/۰۳/۰۴

  • تعداد بازدید : 1093

  • نظرات : ۰

  • نویسنده : konkuru

مواظب کلاهبرداران کنکوری باشیم !!!!!!!!

در این شرایط کنکور کشور مواظب کلاهبرداران باشیم!!

والدین و سرپرستان ما برای مخارج زندگی زحمت بسیاری می کشند در چند ثانیه به باد ندهیم!

امروزه کنکور سراسری دیگر جنبه آموزشی و تقویتی خود را کم رنگ می بیند اما چرا؟

جای این سوال است که چرا افراد بسیار زیادی بدون داشتن مهارت های لازم به عنوان مولف یا مدرس انتخاب می شوند و به صرف داشتن یک مدرک مهندسی یا بالاتر و مشابه این موارد شروع به فروش جزوه با قیمت هایی نجومی یا کتاب های مختلف و دی وی دی های آموزشی می کنند و به تدریس مشغول می شوند! واقعا چرا؟؟

مطالب ارایه شده در اینجا شخص خاصی را مورد هدف قرار نداده و به صورت کلی به بحث پرداخته است.

امروزه افراد زیادی را شاهد هستیم که بدون داشتن تجربه حتی یک ساعت تدریس در کلاس درس واقعی ادعاهایی می کنند که ما با تجربه ی ۱۵ ساله ی خود در آموزش هیچ گاه به خود اجازه نداده و نخواهیم داد اینگونه ،دانش آموزان معصوم را به بیراهه بکشانیم. برای مثال اگر چنانچه بنده در زمان کنکور خودم توانسته ام در یک درس درصد بالایی کسب کنم دال بر آن نیست که از نظر آموزشی نیز در آن تسلط دارم،من که در یک درس می توانم خوب سوال حل کنم ، یک مساله حل کن قوی هستم نه یک آموزش دهنده خوب!!

تدریس هر درسی که مورد نظر شما باشد ، از پایه ی پیش دبستانی تا دکتری، تخصص خاص خود را می خواهد ،آیا افراد غیر متخصص که امروزه در اینترنت  یا اموزشگاه ها ادعای تدریس و آموزش می کنند ،برای مثال درس ریاضی  از آزمون تیمز آگاهی دارند!! آموزش های معلمی را گذرانده اند؟یا به جای آن در حال نابود سازی آموزش با عناوینی چون حل بدون فرمول و یا زیر ۲۰ ثانیه و غیره هستند.مدرس گرامی شما که برای پر کردن جیب خود ادعا می کنید بدون فرمول (البته این روش ها را همه میدانند نه فقط شما) این سوال ما را پاسخ بده که دانش آموز تنها در کنکور شرکت می کند و پس فردا در دانشگاه به اموزش های درست دبیرستانی نیازمند نیست!!پس دانش آموزان گرامی و داوطلبان عزیز در این اوضاع اقتصادی که واقعا فشارهای زیادی روی دوش خانواده ها وجود دارد به هر کسی اعتماد نکنید و پولی را که والدین یا سرپرست شما با مشقت به دست می آورند به یکباره هدر ندهید.

آیا شخصی که شروع به تالیف کتاب درسی می کند از نظر اصولی نحوه طراحی سوال را آموخته است ؟ مراتب آموزشی را در آن رعایت می کند؟

از طرفی دیگر متخصصانی داریم که واقعا آموزش کشور به آنها مدیون است و کارشان واقعا شاهکار است لذا می بایستی قبل از هر انتخاب، کامل در مورد جوانب آن تحقیق نمود. برای مثال بنده سایتی را دیدم که ادعای سوالات احتمالی کنکور ۹۴ را داشت .حال اگر این شخص به صورت رایگان یا با هزینه ی اندک این سوالات را در اختیارتان قرار دهد اهداف خیرخواهانه خواهد داشت اما زمانی که با هزینه های بالایی در حال تبلیغات است نمی گوییم که به طور کامل این کار او نادرست است اما حقیقتا جای تامل ندارد!!

این ادعای یک سایت است : سوالات ۹۴ و ویژگی های اون رو داریم و میدونیم که چی قراره در ۹۴ سوال بیاد!

» داوطلبانی که تا کنون نتوانسته اند پیشرفت قابل توجهی در جمع بندی مطالب و آمادگی برای کنکور داشته باشند حتما این فایل را تهیه کنند !

» به تمام داوطلبان عزیز پیشنهاد میکنیم این مطلب طلایی را از دست ندهند

نکته مهم : این فایل تنها برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری ۹۴ ارسال خواهد شد و تخفیفی که جهت خرید فایل برای داوطلبان در نظر گرفته شده است به اساتید ، دبیران و موسسه های محترم تعلق نمی گیرد !

اما زمانی که جزوه ۱۰ صفحه ای آن را مشاهده نمودم دانستم که ………….

دانش آموزان سرزمین من معصوم اند و نباید پول آنها را به تاراج ببریم!!
خوشحال می شویم اگر دوستان گرامی نظرات خود را با ما در میان بگذارند،با سپاس : عادل آخکندی کارشناس ارشد آموزش ریاضی

مشاوران 100 آفبا حرف آخر

بخش دانلود

رمز فایل : www.konkuru.ir
منبع : www.konkuru.ir
فرمت فایل : pdf

مطالب مرتبط

جزوه دست نویس روش های تست زنی پیوستگی

8: view

جزوه زیست شناسی دهم مبحث گوارش و جذب مواد

24: view

جزوه شیمی دوم دبیرستان مبحث کربن و ترکیب های آلی

22: view

جزوه خلاصه قواعد عربی از مبتدی تا پیشرفته

59: view

جزوه ریاضی پایه دهم مبحث ترکیبات محمدخانی

62: view

صد تست فیزیک پایه دهم فصل اول با پاسخ تشریحی

90: view

۳۸ نکته مهم و کنکوری حشرات چهارم تجربی

139: view

جزوه ریاضی خور دهم قسمت پنجم مثلثات

146: view

کمی درباره مدیر