کانال تلگرام
مهندس دربندی دکتر هادی شکری سایت کنکور سبز

فیلم های دروس رسمی دبیرستان و پیش دانشگاهی‎
بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

شیمی دبیرستان ریاضی برای ریاضی-فیزیک ریاضی برای علوم تجربی
هندسه دبیرستان حساب دیفرانسیل و انتگرال زیست شناسی دوم دبیرستان
فیزیک دبیرستان ریاضی عمومی پیش دانشگاهی زیست شناسی سوم دبیرستان
فیزیک پیش دانشگاهی هندسه تحلیلی پیش دانشگاهی زیست شناسی پیش دانشگاهی
دکتر امینیان موسسه یوتیران
فرادرس
اپلیکیشن قبولی
مهندس دربندی
  • استاد : گل گیس

  • مقطع : هفته ملی

  • حجم جزوه : 1 کیلوبایت

  • تاریخ : ۹۴/۰۶/۱۲

  • تعداد بازدید : 140

  • نظرات : ۰

  • نویسنده : konkuru

در نمایشگاه هفته ملی مهارت و کارآفرینی که از تاریخ پنجم تا هشتم مرداد ماه 1394 در شهرستان بهشهر برگزار شد.
مجموعه گل گیس با دعوت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید هاشمی نژاد بهشهر دراین نمایشگاه حضور پیدا کرد این نمایشگاه به مناسبت  ششم مرداد و هفته ملی مهارت ، کارآفرینی و ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای با هدف توانمند سازی کارآموزان این مرکز فنی و حرفه ای و ترویج کار آفرینی در این شهرستان  برگذار شد.
مجموعه گل گیس در راستای هدف متعالی خود در زمینه همیاری و همکاری با آموزشگاه های آرایش و زیبایی و همچنین کمک به آرایشگران هنرمند ایرانی مصمم شد تا با بخشی از توان خود در این نماشگاه شرکت کند و عزیزان هنر آموز و همکاران هنرمند خود در این خطه از کشورمان را با دیدگاه های بین المللی و دستاورد های دنیای مد و زیبایی که در عرصه جهانی در حال اتفاق است آشنا سازد. و فروشندگان محترم لوازم آرایشی و بهداشتی این شهرستان را با برند های معتبر جدید و بین المللی آشنا کند.
مجموعه گل گیس در طول برگزاری این نمایشگاه علاوه بر اجرای هدف متعالی خود در خدمت بازدید کنندگان گرامی نیز بود و با استقبال غیره منتظره مردم این شهر مواجه شد.
مجموعه گل گیس دراین نماشگاه موفق به دریافت لوح تقدیر از سوی سازمان فنی وحرفه ای استان مازندران و شهرستان بهشهر شد. و از سوی کارآموزان و مدیران مجموعه های آرایشی و زیبایی و بازدید کنند گان این نمایشگاه نیز مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.
مجموعه گل گیس با آرزوی موفقیت این عزیزان از همه مردم محترم استان مازندران و به خصوص شهرستان بهشهر و همچنین مسئولان استانی و شهرستان بهشهر و کارمندان خدوم سازمان فنی و حرفه ای این استان به پاس این مهمان نوازی و بذل توجه به صورت رسمی تشکر وقدردانی می نماید و اعلام می دارد که حاضر به خدمت رسانی به نقاط دیگر ایران عزیزاسلامی مان است.

دسته بندی

مشاوره
مهندس دربندی دکتر هادی شکری موسسه یوتیران کنکور سبز موسسه یوتیران
موسسه یوتیران

بخش دانلود

رمز فایل : www.konkuru.ir
منبع : www.konkuru.ir
فرمت فایل : pdf

مطالب مرتبط

کمی درباره مدیر