کانال تلگرام
حرف آخر آسان کنکور بانک کتاب پایتخت برنامه 4 ماهه تا کنکور مکتبستان دکتر امینیان

برنامه 4 ماهه تا کنکور مکتبستان
کانال تلگرام مکتبستان

  • استاد : گل گیس

  • مقطع : هفته ملی

  • حجم جزوه : 1 کیلوبایت

  • تاریخ : ۹۴/۰۶/۱۲

  • تعداد بازدید : 166

  • نظرات : ۰

  • نویسنده : konkuru

در نمایشگاه هفته ملی مهارت و کارآفرینی که از تاریخ پنجم تا هشتم مرداد ماه 1394 در شهرستان بهشهر برگزار شد.
مجموعه گل گیس با دعوت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید هاشمی نژاد بهشهر دراین نمایشگاه حضور پیدا کرد این نمایشگاه به مناسبت  ششم مرداد و هفته ملی مهارت ، کارآفرینی و ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای با هدف توانمند سازی کارآموزان این مرکز فنی و حرفه ای و ترویج کار آفرینی در این شهرستان  برگذار شد.
مجموعه گل گیس در راستای هدف متعالی خود در زمینه همیاری و همکاری با آموزشگاه های آرایش و زیبایی و همچنین کمک به آرایشگران هنرمند ایرانی مصمم شد تا با بخشی از توان خود در این نماشگاه شرکت کند و عزیزان هنر آموز و همکاران هنرمند خود در این خطه از کشورمان را با دیدگاه های بین المللی و دستاورد های دنیای مد و زیبایی که در عرصه جهانی در حال اتفاق است آشنا سازد. و فروشندگان محترم لوازم آرایشی و بهداشتی این شهرستان را با برند های معتبر جدید و بین المللی آشنا کند.
مجموعه گل گیس در طول برگزاری این نمایشگاه علاوه بر اجرای هدف متعالی خود در خدمت بازدید کنندگان گرامی نیز بود و با استقبال غیره منتظره مردم این شهر مواجه شد.
مجموعه گل گیس دراین نماشگاه موفق به دریافت لوح تقدیر از سوی سازمان فنی وحرفه ای استان مازندران و شهرستان بهشهر شد. و از سوی کارآموزان و مدیران مجموعه های آرایشی و زیبایی و بازدید کنند گان این نمایشگاه نیز مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.
مجموعه گل گیس با آرزوی موفقیت این عزیزان از همه مردم محترم استان مازندران و به خصوص شهرستان بهشهر و همچنین مسئولان استانی و شهرستان بهشهر و کارمندان خدوم سازمان فنی و حرفه ای این استان به پاس این مهمان نوازی و بذل توجه به صورت رسمی تشکر وقدردانی می نماید و اعلام می دارد که حاضر به خدمت رسانی به نقاط دیگر ایران عزیزاسلامی مان است.

دسته بندی

مشاوره
مشاوران 100 حرف آخر

بخش دانلود

رمز فایل : www.konkuru.ir
منبع : www.konkuru.ir
فرمت فایل : pdf

مطالب مرتبط

کمی درباره مدیر